note_mattemoist_lipstick_lipgloss_makeupbyahu_new

NOTE- Mattemoist Lipstick& Lipgloss…

Kırmızı rujun her yaşa kattığı anlam farklıdır. Cesur, özgür ve yaratıcı… Dudaklarda MAT modasının yoğun olarak yaşandığı şu günlerde; KIRMIZI rujdan da vazgeçemeyenler için NOTE sonbahar-kış sezonunda harika seçenekler sunuyor. Tutkunun ve aşkın rengi olan kırmızının farklı tonlarıyla hayatınıza renk katmaya hazırlanın…

Mattemoist Lipstick İçeriğinde kullanılan macadamia yağı ve E vitaminiyle dudaklarınızın gün boyu nemli kalmasını sağlayan bu rujlar kolay sürümü ile mat ve kalıcı bir görünüm sağlıyor. Macadamia yağıyla dudak çevresine yoğun nem sağlayıp ince çizgi oluşmasını engellerken; E vitaminiyle dudak ve dudak çevresini serbest radikallere karşı korumaya yardımcı oluyor. Mattemoist Lipstick rujların 16 farklı renk seçeneği bulunuyor. (Ürünün Fiyatı 32,90 TL)
notte_mattemoist_lipstick_makeupbyahu_notte_matte
Mattemoist Lipgloss Likit yapısıyla dudaklarda mat ve kalıcı bir görünüm sağlayan bu gloss’lar mat olmasına rağmen içeriğinde kullanılan macadamia yağı ve E vitamini sayesinde dudakların gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Uzun süre kalıcı olan Mattemoist Lipgloss’lar soyulma yapmıyor ve 16 farklı renk seçeneği bulunuyor. (Ürünün Fiyatı 32,90 TL)
note-mattemoist-lipgloss-makeupbyahu

Mat ruj alternatiflerinin her geçen gün çoğaldığını düşünürsek seçim yapmanın zorlaştığını da söyleyebiliriz. Ama bir taraftan seçeneğin rekabeti; rekabetinde kaliteyi doğurduğunu inanırsak bu durumun alehimize olduğunu görüp, keyfini sürebiliriz. :)

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.