MADRID, SPAIN - OCTOBER 07:  Tattoo Artist Kat Von D presents her new Make Up Collection "Kat Von D Beauty" at the Callao cinema on October 7, 2015 in Madrid, Spain.  (Photo by Carlos Alvarez/Getty Images)

“KAT VON D” Makyaj Koleksiyonu artık bu topraklara ayak bastı!!!

KAT VON D ARTIK SEPHORA Mağazalarında! Miami Ink ve LA Ink izleyenlerin yakından tanıdığı ünlü Amerikalı dövme sanatçısı Kat Von D’nin makyaj koleksiyonu, Sephora iş birliği ile makyaj severlerin yani bizlerin beğenisine sunuldu.
Ürünlerin en önemli özellikleri, “Kalıcılık”, “Yoğun pigmentasyon” ve “Kapatıcılık”. Benim Tavrım Benim Makyajım sloganı ile kendini ortaya koyan marka tarzı ve tavrı olan makyaj severlerin vazgeçilmezi olacak. Hadi gelin ürünlerinden bazılarına bir göz atalım.

TATTOO LINER
Hassas, kolay ve sorunsuz bir uygulama için sıra dışı incelikte olan likit bir eyelinerdır. Yüksek pigmentli, waterproof  ve uzun süre dayanıklılığa sahip bu eyeliner gözlerinizde bulaşmadan ve bozulmadan kalacaktır. renkte mevcuttur. İki renk seçeneği olan bu ürünün Trooper rengindeki Tattoo Liner eyeliner ise Kat von D’nin en sevdiği ürünlerdendir.
katvond_tattoo_eye_liner_makeupbyahu_sephoreSTUDDED KISS LIPSTCK
Studded Kiss ruj koleksiyonu, klasik renklerden en rock’n’roll renklere kadar giden mat, saten ve simli rujlardan oluşmaktadır. Yoğun pigmentli formülü bir sürüşte zengin bir renk elde edilmesini sağlıyor.İçeriğindeki A, C ve E vitaminleri dudakların yumuşak kalmasına yardımcı oluyor. Kat’ın çivili ikonik bileziğinden esinlenen bir tasarıma sahip ruj, 22 farklı renk seçeneği içermektedir.
kat-von-d-studded-obsession-studded-kiss-collectors-edition-makeupbyahu
LOCK-IT COLOUR CORRECTING EYESHADOW PRIMER LOCK-IT
Göz kapağını cildin rengine göre ayarlayan bu far bazının, göz kapağının rengini eşitleyen ve kusurları kapatan beş rengi mevcuttur. Lock-it far bazı, ayrıca farın renginin yoğunluğunun ayarlanmasını ve kalıcı olmasını da sağlar.
Kat-Von-D-Lock-It-Color-Correcting-Eyeshadow-Primer_makeupbyahu_sephora

METAL CRUSH EYE SHADOW
Yoğun pigmentli ve ultra kapatıcı bu kremsi dokulu göz farı kalıcılık ve yüksek pigmentasyon sınırlarını ileri taşıyor. Pudranın pigmentlerinin kremsi ve parlak bir sonuç elde etmek amacıyla hafifletici ve pürüzsüzleştirici bir tekniğe sahiptir. Metal Crush göz farının, yoğun metalik tonlardan oluşan 6 renk seçeneği mevcuttur.
Kat-Von-D-Metal-Crush-Eyeshadow_makeupbyahu_sephoraLOCK-IT LIQUID FOUNDATION
Lock-it likit fondöten, bir tuval gibi pürüzsüz bir ten için Kat’in favori ürünlerindendir. Cilt tonunu eşitlemek, matlaştırmak ve lekeleri kapatmak için idealdir. 26 farklı ton seçeneği sunuyor olması ürünü hem farklılaştırıp hem de iddalı hale getiriyor.latvond_lock_ıt_foundationa_makeupbyahu_sephora

 Koleksiyonun tamamını Sephora Nişantaşı mağazasında bulup, inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler:)

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.