NARS_Powermatte_Lip_Pigment_Campaign_Lipstick_makeupbyahu

NARS- Powermatte Lip Pigment…

NARS bugüne kadar sunulan en güçlü matlığı “Powermatte Lip Pigment” ile sunuyor. Sıvılaştırılmış pigmenti ve yer çekimine karşı koyan ağırlıksızlık hissi ile sonsuz bir matlığı ultra-esnek ve uzun süre kalıcı bir formülle birleştiriyor. NARS_Powermatte_Lip_Pigment_Lipstic_makeupbyahu

Marka bu ürün ile bizlere 20 farklı ton seçeneğin sunuyor. Tonlar içinde yapmış olduğu geçişler aradığınız rengi bulmanızı fazlasıyla mümkün kılıyor.

NARS_powermatte_lipstick_pigment_colors_makeupbyahu

Bunun yanı sıra koleksiyonda her tona uygun dudak kaleminin de bulunması ürünü benim adıma çok daha cazip hale getiriyor. Malumunuz koyu ton rujların uygulamasında dudak kalemi hayat kurtarıcı bir hale geliyor. :) Mat ruj pazarını kızıştıracak olan bu ürünü yakından inceleyip, deneyin derim. (Ürünün Fiyatı 99 TL)

NARS_Powermatte_Lip_Pigment_makeupbyahu

NARS Powermatte Lip Pigment görsel kampanyası kapsamında şehvetli, rock’n roll ruhunu taşıyan görseller ile Bella’nın güçlü güzelliğinin ortaya koyulması ürünü daha da dikkate çekici kılıyor. Peki bu kampanya da olduğu gibi ürünler ile ünlüler bir araya geldiğinde ürün daha cazip bir hale geliyor mu? Ne dersiniz?

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.