1616366

STILA- Metal Foil Finish Eye Shadow…

Muhteşem olduğuna inandığım ama ne yazık ki henüz Türkiye de olmayan bir ürün ile karşınızdayım. (Keza daha önce “My Birthday Wish List” başlıklı yazımda da sizinle paylaşmıştım. Bu noktada güzel bir haber daha paylaşmak isterim. Sesimi duyan bir arkadaşım bu isteğimi gerçek kıldı. Darısı herkesin başına :) )  Ulaşılması zor olması üzücü olsa bile ürünü sizlerinde bilmesini sağlamak benim adıma sevindirici. Yurt dışına gittiğinizde ya da giden birini bulduğunuzda ürünü temin edebilme ihtimalinin olması da olayın güzel tarafı. Hadi gelin ürünün özelliklerine bakalım.

Kremsi toz yapıya sahip olan bu ürün gözlerinizde metalik, muhteşem bir görünüm oluşmasını sağlamakla kalmıyor; benzersiz formulü ile hafif parlak, parlaklıktan opak bir metalik tona kadar çeşitli efektler elde etmenizi aracılık ediyor. Bu büyüleyici görünüşe sahip olmak için ürünü tek başına kullanabileceğiniz gibi parlaklığın etkisini arttırmak için ürünü Mini Stay All Day®Sıvı Göz Ön Astarı ile karıştırıp, göz kapağınıza uygulayabilirsiniz. (Bunun için ürün ile birlikte gelen karıştırma tepsisinden faydalanmak yeterli olacaktır.) Ürünün birbirinden güzel tonları var. Emin olun seçmek hiç kolay olmuyor.
stila_Magnificent_Metals_Foil_Finish_Eye_Shadow_makeupbyahu
Uygulama Şekli
1.Adım:Sıvı göz astarından sadece bir damla tepsiye damlatın.
2.Adım:Tepsiye damlattığınız sıvı astarı ince bir tabaka halinde göz kapağınızın üzerine parmağınız yardımı ile sürün. 
3.Adım: Bu sefer aynı parmağınız ile fara ufak dokunuşlar yapın ve sonrada göz kapağınızın tamamına gene ufak dokunuşlar ile uygulayın.
Sonrasına arzu ederseniz eyeliner uygulayabilirsiniz. Maskaranızı sürmeyi tabi ki unutmayın.
Bu arada daha öncede söylediğim gibi ürünü tek başına yani sıvı göz astarı olmadan da kulana bilirsiniz. Astar sadece metalik tonu çok daha belirgin hale getirecek. Aşağıda ki videonun görsel anlamda faydalı olacağını düşünüyorum.

Ürünü uyguladıktan sonra ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız. O keyfi hep yaşamak isteyeceksiniz. :)

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.