Dior-Colour-Gradation-Spring-makeup-collectıon-makeupbyahu

DIOR- Colour Gradation Makyaj Koleksiyonu…

DIOR,  “Colour Gradation Makyaj Koleksiyonu” doğada ki açıktan, koyuya doğru giden renk geçişlerinden esinlenilerek oluşturulan bu koleksiyon;  geniş ürün ve renk yelpazesine sahip olduğu için, herkes kendine uyan bir şey(ler) bulacaktır. Sıra koleksiyonun detaylarında:)

Colour Gradation Eyeshadow, koleksiyonun esin kaynağı olan “ton geçişlerini” en güzel şekilde görüp, deneyimleyecğiniz ürün olarak far paletlerini görebilirsiniz. Gökyüzü ve okyanus mavisinin harmonisi ile açık pembe, mercan ve kahve tonlarının harmonisini göreceksiniz. İnanın reklerin sizi içine çekecek.

dior_color_gradation_makeup_collection_makeupbyahu_colur_gradation_eyeshadow_palette
Rouge Gradient Lip Shadow Duo, mat görünüme sahip, hafif bir bitiş sağlayan bu ruj eminim herkesin ilgisini çekecektir. Pembe, Kırmızı ve Mor olmak üzere üç farklı ton seçeneği bulunuyor.

dior-color_gradation_makeup_collectioan_rouge_gradient_makeupbyahu
Dior Vernis, Meybe (Şeftali), Eraly (limon sarısı), Now (yaprak yeşili)ve Sudden (fuşya) olmak üzere dört farklı ve bir o kadar eğlenceli renklerden oluşan ojeler yazın fenomen ürünü olacağa benziyor.

dior_color_gradatıon_makeup_collection_makeupbyahu_dior_vernis

Diorblush Colour Gradation, yanakları yumuşak bir doku ile Pink Shift/Pembe ya da Cora Twist/ Mercen tonlarına büründüren bu allık kusursuz bir görünüm sunar.
DiorSkin Nude Air Colour Gradation Soft Glow Powder, kusurları bulanıklaştırarak, yumuşak renkte bir perde ile cildin doğal parlaklığını geliştiren bu ürünün Rising Pink/Pembe ve Radiant Nude/ Altın Sarısı olarak iki farklı tonu bulunuyor.
dior_colour_gradation_makeupbyahu_blush_dior_skin_air_colour_soft_glow_powder

 

Yazın canlılığı, renklerin o muhteşem geçişini tende hissedebilmek güzel olacak. Hem capcanlı hem de doğallık içerisinde geçişler bizi bekliyor. Tadını çıkartmak dileğiyle…

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.