2017-trend-Highlighter-makeupbyahu

2017’nin En Trend Ürünü ” HIGLIGHTER”…

Her geçen gün “Highligter” ürünleri popülerliği artmaya devam ediyor!

Bu yüzden bende “en iyi/ en iddalı” olduğunu düşündüğüm beş ürünü sizler ile paylaşmak istedim. Ortak özellikleri olduğu kadar farklılıkları da olan bu ürünler içerisinden bir,  belki daha fazlasını denemek isteyeceğinizi düşünüyorum. Bu listede olmayan ama sizin deneyimleyip, önereceğiniz ürünleri de benimle paylaşırsanız sevinirim. :)

NARS Banc De Sable Highlighter Palette, bu paletin içeri sinde üç farklı ton bulunuyor. Rivage (glistening pearl/ ışıltılı inci- krem tonu), Salé (shimmering peach champagne/ ışıltılı koyu şeftali) ve Embruns (metallic rose gold/ metalic açık pembe).
nars_makeupbuahu_

Urban Decay Naked Skin Highlighting Fluid, kremsi bir dokuya ve cilde ağırlık vermeyen bir yapıya sahip olan bu ürünü cildinize uyguladığınızda mükemmel bir şekilde yayıldığını, teninizle bütünleştiğini göreceksiniz. Cilt teninize uyacak 5 farklı ton alternatifi sunuyor olması da artı bir özellik.
Urban_Decay_Naked_Skin_Highlighting_Fluid_makeupbyahu

BECCA Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighteryüzünüzde çok güzel etki yaratan bu ürünle ilgili detaylı bilgileri daha önce sizinle paylaşmıştım. Detaylar için lütfen başlığa tıklayın. :)
BECCA-Shimmering-Skin-Prfector-Pressed-Highlighter-makeupbyahu

Lancôme Click & Glow Highlighting Skin Fluid, tek bir tıklama ile yüzünüzü aydınlatmak mümkün! Benzersiz sıvı krem dokusu ile cildinize çok kolay uygulanan ve uyum sağlayan bu ürün ile ışıltılı ama doğal bir görünüm elde ediyor olacaksınız. ürünün 4 farklı ton alternatifi bulunuyor. Bunlar, Amber Lights (kehribar bronzluğu), Gold Lights (sıcak bir altın rengi), Rosegold Lights (ışıltılı gül rengi) and Pink Lights (sedefli pembe).
lancome_click_glow-highlighting_fkin_fluid-makeupbyahu

Dior Diorskin Nude Air Luminizer Powder, 4 farklı ton alternatifine sahip, toz formatında ki bu ürün formülünde ki  aydınlatıcı pigmentlerin yoğunluğundan dolayı cildinize etkili bir parıltı bırakıyor. Dozu sürerken siz ayarlayacağınız için yoğunluktan korkmayın. Kontrol sizde :)
Dior-Spring-2017-Diorskin-Nude-Air-Luminizer-Powders_makeupbyahu

Trend highligterları aktarmanın mutluluğu ile sizin önerilerinizi bekliyorum :)

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.