NARS_Orgasm_Collection_makeupbyahu

NARS- Orgasm Koleksiyonu…

NAR, çok popüler olan “Orgasm Koleksiyona” yeni ürünler ekleyerek tutkuyu daha da artırmaya hedefliyor. Dünyada bir ikon haline gelmiş olan “Super Orgasm” allığın yanına eklene bu ürünler hazzı daha da yukarı çıkaracağa benziyor.

Limited Edition Orgasm Allık, dünyaca ünlü şeftalimsi pembe renkli pudra allık, mikronize yapısı ile mükemmel bir şekilde yanaklarda dağılıyor. Bitmesini asla istemeyeceğiniz bu ürünü şayet bugüne kadar denemediyseniz hemen en yakın Nars mağazasına uğrayın derim.

HyperFocal: 0

Orgasm Likit Allık, yeni likit formülü ile ipeksi bir dokunuşla yanaklarınıza pembe bir ışıltı katıyor. Farklı yapıda ürünlerle beraber kullanıma uygun olan bu ürün için tek damla yeterli oluyor. Yoğun bir etki için pudra allık üzerine uygulana bilirken, daha hafif ve doğal bir görünüm için tek başına da uygulanabiliyor. Formülünde yoğun nemlendirici ve kalıcılık özellikleri ile bilinen Monoi ve Tananu yağları bulunuyor.

HyperFocal: 0

Orgasm Lipstick, ikonikleşmiş pembe rengi yarı-saydam görünümü ile pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Işıltılı formülü içeriğinde aynı zamanda antioksidan ve nemlendirici özelliklerini de barındırıyor. Kışkırtıcı duduklar için tek ihtiyacınız.

NARS_Orgasm_Collection___Orgasm_Lipstick_makeupbyahu

Koleksiyon tamamlanmış gözükse bile marka bu muhteşem tonları kullanabileceği farklı ürünler ile karşımıza çıkabilir ki hiç de fena olmaz. :)

HyperFocal: 0

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.