becca-sunlıt-bronzer-makeupbyahu

BECCA- Sunlit Bronzer…

BECCA “Sunlit Bronzer” koleksiyonunu oluştururken güneşin farklı şehirlerde ki yansımasından ilham almış. Her ten rengine uygun natural ve sağlıklı bir bronzluk sunmakla birlikte, güneşin sunduğu ışıltıyı cilde yansıtmayı da hedefliyor. Turuncu renkte bir görünüm riskini de tamamen yok sayıyor.

becca-sunlıt-bronzer-makeupbyahu


Bali Sands
‘ in tonu Bali’nin sıcak parlak kumlarından esinlenerek oluşturulmuş. Yumuşak altın bej tonu açık ten rengi ile birleştiğinde sıcak bir yaz dokunuşu elde edilmiş gibi oluyor.

Capri Coast‘ un tonu Capri Coast güneşi tarafından öpülmüş gibi gibi hissetmenizi sağlayacak. Sıcak parlak kahve tonu hafif/orta açıklıkta (buğday) bir ten ile birleştiğinde harika bir bronzluk ortaya çıkacak.

Bronzed Bondi ile bütün gün plajdaymış hissini teninize taşıyacaksınız. Açık esmer bir tona sahipseniz bu ürün tam sizlik.

Ipanema Sun da ki gün batımından esinlenerek ortaya çıkartılan bu ton cildinizde sağlıklı bir bronzluk oluşmasını sağlayacak. Esmer tenler için çok ideal bir ton oluğunu söyleyebiliriz.

Maui Nights‘ın sıcak gecelerinde esinlenerek bizimle buluşturalan bu ton bizi bronzluğun zirvesine taşıyacak. Çok koyu tenler için uygun olduğunu söylebiliriz.

Cilt tonu ve ürün uygunluğunu aşağıda ki görsellerden çok daha net görebilirsiniz.
becca-sunlit-bronzer-makeupbyahu

Her cilt rengine uygun, doğal ve sağlıklı bir bronzluk sunan bu ürünü olması sebebiyle rakiplerinden bir adım önde olduğunu söyleyebilirim. Ürünü bulursanız sakın kaçırmayın derim.

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.