becca_shimmering_highlighter_makeupbyahu

BECCA- Shimmering Skin Prfector Pressed Highlighter…

BECCA, makyajla içli dışı olan kişilerin özellikle de profesyonel makyözlerin yakından tanıdığı bir marka olmak ile birlikte ne yazık ki henüz TR de satılmayan bir marka. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olması tabi ki işimizi çok kolaylaştırmıyor. Her birini denemek, sahip olma isteği insanı sarmalıyor.
Bugün sizler ile beni sarmalayan, hatta “My Birthay Wish Listde” de olan ürünü tanıtacağım. (başka ürünler de sırada.) Bu arada şunu da paylaşmadan geçemeyeceğim. Çok sevgili bir arkadaşım o listeyi görüp, getirtip beni çok ama çok mutlu etti. Ona da buradan teşekkür etmek isterim. :)

Highligter kategorisinde marka bizlere üç alterantif sunuyor: Liquid, Pressed ve Cream.
Ürünlerin içerikleri farklı olsa da kullanım şekilleri açısından herhangi bir farklılık söz konusu değil. Bu noktada kişinin hangisini daha rahat uyguladığı ile ilgili bir değişken ortaya çıkıyor. Benim bu tarz ürünlerde tercihim pressed ve cream den yana olduğu için bu kategori de tercihim bu ürün oldu. Bu ürün teninizde kadifemsi görünüm ile birlikte, yüksek bir parlaklık sağlayacak. Sunmuş olduğu 11 farklı ton seçeneği de bence bu ürünü çok daha cazip hale getiriyor. Hem ten renginize, hem de tercihinize göre rahatça seçim yapabiliyorsunuz. Bu arada dünyada en çok saten highlighterlar dan bir tanesi olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

becca-shimmering-skin-prfector-pressed-highlighter-makeupbyahu

Tenim açık olduğu için ve doğal bir görüntüyü tercih ettiğim için benim tercihim Moonstone. Dediğim gibi seçenek çok; tercihlerinize göre bir ya da bir kaç ürün bulacaksınzdır. Bu arada uygulama noktasında faydalı olacağını düşündüğüm bir videoyu da paylaşmak istedim.

Becca için Amerika yolları taştan ya da Amozon.com dan sipariş. Şuan için başka bir çözüm ne yazık ki yok. :( Neyse biz genede ümidimiz kaybetmeyelim. Elbet bir gün gelecek.

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.