foundatio_fondoten_makeupbyahu_

FONDÖTEN’in kalıcılığı nasıl ARTAR?

Fondöteninizin kalıcılığını arttırmak hiç de zor bir şey değil. Bunun için izlemeniz gereken dört adım var.

Birincisi fondöteninizi uygulamadan önce NEMLENDİRİCİNİZİ sürün. (bir dakika emilmesini bekleyin ve ikinci adıma geçin.)

İkini olarak da MAKYAJ BAZINIZI yüzünüze eşit miktarda dağılacak şekilde uygulayın. Unutmayın az miktarda ve ince bir tabaka halinde uygulamamız gerekiyor.

Üçüncü adım ise FONDÖTENİNİZİ uygulamak. Bu noktada da unutmamamız gereken şey az miktarda ve yüze eşit dağıtarak uygulamak. Şayet yoğun bir uygulama ile işe başlar isek yüzümüzde oluşan maske ekisini azaltmak da zorlanırız. Bu yüzden az az ve ihtiyaç olan bölgeye tekrara tekrar uygulayarak daha güzel sonuçlar elde deriz. ( Bu arada sizlere “Cilt tipinize ve rengine uygun FONDÖTEN uygulaması nasıl yapılır?” ve “FONDÖTENLER kusursuz görünüm için ilk adım.” başlıklı yazılarımı okumanızı öneririm.)

Son olarak fondöteninizi sabitleyecek olan aşamaya geldi. O da “TRANSPARAN PUDRA”. Bu noktada yapmanız gereken şey toz ya da sıkıştırılmış formatta bulunan bu ürünü- ki ben toz olanı tercih ediyorum- cildinize uygulamak. (“Pudra dünyası ile tanışalım.” başlıklı yazımı da okumanızı öneririm.)

İşte bu kadar basit ama bir o kadar etkili. Deneyin ve görün. :)

no comment

Add your comment

Your email address will not be published.